دانلود 5 فونت برتر انگلیسی


Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

فونت انگلیسی

فونت انگلیسی،

در این نوشته سایت نت گرافیک، معرفی پنج فونت انگلیسی برتر سال به همراه دانلود آن را برای شما آماده کرده ایم.

۱-فونت Montserrat

این فونت که از علامت های موجود در یک محله تاریخی (مونتسرات) در شهر بوئنوس آیرس الهام گرفته شده است که توسط جولیتا اولانوفسکی که خودش در همین شهر زندگی می کرده است طراحی شده است این فونت انگلیسی از خانواده sans serif بوده و برای طراحی های UI و طراحان وب مناسب می باشد. (لینک دانلود این فونت رایگان در آخر مطلب)

نمونه فونت در تصویر زیر:

 1-فونت montserrat

۲-فونت Merriweather

یک نوع فونت خاص برای صفحه نمایش است فونت merriweather یک نوع فونت نیمه متراکم با کنتراست متوسط است که در اندازه های بسیار کوچک استفاده می شود طراح فونت merriweather با وجود شکل های مدرنی که برای نمایش در صفحه نمایش اتخاذ کرده است اما احساس سنتی در مخاطب ایجاد می کند (ترکیب فونت سنتی و مدرن) طراحی فونت بر عهده شرکت سرکین بوده است و این فونت انگلیسی در خانواده فونت های serif قرار دارد. ( لینک دانلود این فونت رایگان در آخر مطلب)

نمونه فونت در تصویر زیر:

فونت merriweather

۳-فونت Barlow

این فونت انگلیسی کوچک و گرد و با کنتراست کم توسط جرمی تریبی طراحی شده است. این فونت از سبک یصری مردم کالیفرنیا ناشی می شود مثل پلاک ماشین ها،بزرگراه ها و اتوبوس ها و قطار ها این فونت انگلیسی مناسب برای استفاده های دیجیتال و چاپ های کوچک و بزرگ می باشد. نکته جالب درباره نام گذاری این فونت است که به نام جان پری بارلو شاعر،مقالع نویس . فعال سایبری آمریکا نام گذاری شده است. این فونت طراحی از خانواده sans serif می باشد. (لینک دانلود این فونت رایگان در آخر مطلب)

نمونه فونت در تصویر زیر:

فونت Barlow

۴-فونت Nunito

این فونت توسط ورنون آدامز طراحی شده و از خانواده فونت های sans serif می باشد و برای تایپوگرافی مناسب است. (لینک دانلود این فونت رایگان در آخر مطلب)

نمونه فونت در تصویر زیر:

فونت Nunito

۵-فونت Playfair Display

این فونت مناسب برای فضا های متراکم و تنگ بوده (به عنوان مثال عناوین اخبار) و همچنین این فونت در تایپ اسامی و اصطلاحات مناسب برای دستیابی به رنگ کمک می کند و برای برجسته بودن متن هم می توان از این فونت انگلیسی استفاده کرد. این فونت طراحی از خانوده فونت های serif می باشد و توسط کلاوس اگری طراحی شده است. (لینک دانلود این فونت رایگان در آخر مطلب)

نمونه فونت در تصویر زیر:

فونت Playfair Display

فرمت فایل : PSD

رمز فایل : netgraphic.ir

حجم فایل : ۳MB

دانلود با لینک مستقیم

 پاسخی بگذارید